• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nursun Erel kaleme aldı: Cennetin anahtarı kimdeydi?

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Bir “taşralı” olarak İstanbul’a işimiz düştükçe yılda bir kaç kez gider, ardından kimilerinin “büyük köy” dediği Ankara’mıza, özlem içinde ve “oh diyerek” döneriz. Aslında her ne kadar Yahya Kemal, “Ankara’nın en çok nesini seversin?” Sorusuna yanıt verirken, “İstanbul’a dönüşünü…” dediyse de, anlayacağınız benim için durum tersinedir.

Neden mi?

Aman kardeşim, o ne trafik, o ne üstüne üstüne gelen bina kalabalığı, o ne pahalılık, o ne stres. Yani düşünüyorum da , “maaşlarıyla geçinmeye çabalayan, hele de -günlük yaşayan- İstanbullulara Allah kolaylık versin” diyorum.

Neden mi?

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.