• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Neye niyet neye kısmet Konserine vokal ekibi çıktı.

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Son günlerde Türkiye'nin gündeminde şarkıcı Gülşen yer alıyor...

Geçtiğimiz nisan ayında verdiği bir konser sırasında "İmam Hatip'te okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" ifadelerini kullanan şarkıcı için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçerek "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatmıştı.

Ev hapsinin devamına karar verildi
Bunun üzerine 25 Ağustos'ta polis tarafından gözaltına alınan Gülşen Çolakoğlu, ifade vermesinin ardından tutuklandı. Sanatçının avukatı Emek Emre, 26 Ağustos'ta tutukluluğun kaldırılması talebiyle itiraz dilekçesi sundu.

Dilekçeyi değerlendiren İstanbul 27. Asliye Ceza Mahkemesi de 29 Ağustos'ta Çolakoğlu'nun tahliyesine ve konutu terk etmemek şartıyla adli kontrol altına alınmasına karar verdi.

Ev hapsi kararının kaldırılmasına yönelik sunulan dilekçe sonucunda şarkıcının talebi reddedilerek ev hapsinin devamına karar verildi.

Orkestra ve vokal ekibi çıktı

Olay öncesinde konser takvimi hazır olan genç sanatçının dün İzmir'de konseri vardı.

Gülşen'in ev hapsinde bulunması nedeniyle sahneye şarkıcının yerine Sinem Akkaya ve Fatma Gaye Biçer'in yanı sıra orkestra ve vokal grubu çıktı.

Konser, şarkıcının kliplerinden bir seçkinin gösterimi ile başladı ve Yurtta Aşk Cihanda Aşk şarkısı ile açılış yapıldı.

"Sizlere Gülşenin sevgisini getirdik"
"Bu akşamki Gülşen konserimize hoş geldiniz" diyen vokal ekibi, "Sizlere Gülşenin sevgisini getirdik, hep beraber söyleyelim, biz de sevgimizi ona gönderelim" dedi.

Dinleyiciler yoğun ilgi gösterdi
Gülşen şarkılarının seslendirildiği ve kliplerinin gösterildiği konser, dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

DHA'nın aktarımına göre; alanda toplanan binlerce kişi hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.