• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

MyBB'de Avatar Yükleme Hatasının Çözümü

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,080
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
MybBB forumlarında sıklıkla avatar yükleme sorunları ile karşılaşılabiliyor. Bu tür bir hatayla karşılaşmanız durumunda aşağıdaki çözüm önerisini deneyebilirsiniz.

Admin Paneli'ne giriş yapın ve Forum Ayarları bölümüne gidin. Ardından, Ek Dosya Türleri sayfasını açın ve tüm resim dosya türlerini güncelleyin. Düzenle butonuna tıkladıktan sonra Enter tuşuna basarak güncelleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlem, avatar yükleme sorununun çözümüne yardımcı olacaktır.

Admin Paneli > Forum Ayarları > Ek Dosya Türleri sayfasına girip tüm resim dosyası türlerini güncelleyin. (Düzenle butonuna basıp enter tuşuna basın)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.