• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

MyBB Admin Panel İki Faktörlü Giriş Nasıl Yapılır?

VeSaiRe

Forum Üyesi
Katılım
20 Kas 2023
Mesajlar
11
Puanları
1
MyBB Admin Panel İki Faktörlü Giriş Nasıl Yapılır?

Bu özelliği kullanabilmek için (Android, iOS, Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda çalışabilen) Google Authenticator veya Authy gibi uygulamaları kulanabilirsiniz.

Şimdi Nasıl Yapıldığı konusuna Geçelim.

MyBB Yönetici Kontrol Panelinde Oturum açın (Giriş Yapın) > Başlangıç (Home) > Admin Kp Seçeneklerine > Tıklayın ve Aşağıda Resimde gösterdiğim şekildeki gibi evet şeçeneğine Tıklayın ve kaydettikten sonra telofonunza yüklediğiniz uygulamaya Girip QR Kodunu Okutmanız durumda aktif hale geçicektir 2 Faktörlü Doğrulama Kodu.


 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.