• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Merve Boluğur: Erkek gibi erkek kocam

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Oyunculuğu bırakıp şarkıcı olan Merve Boluğur, şu sıralar özel hayatıyla gündemden düşmüyor.

Boluğur ve geçtiğimiz günlerde evlenme teklifi aldığı sevgilisi DJ Mert Aydının, sosyal medyadaki mesajları gündem oldu.

Erkek gibi erkek kocam
Aydın, paylaşımının altına Kenan Doğulunun Gelinim şarkısının şu sözlerini yazdı: Gel gelinim gönlüme gel senden başka yar sevemem. Boluğur şöyle yanıt verdi: Erkek gibi erkek kocam.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.