• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Merhaba ben SpotifAyhan Yeni bir başlık için geldim.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Ben Manisa dan müzik adamı SpotifAyhan
Burada yeni bir konu ihtiyacı var.
Müzik Ana başlığı yok.

Açarsanız İlk ana başlık benden olacak.

Spotify Çalma Listesi Önerileri...

Bekliyorum

Rae

Forum Üyesi
Merhabalar, Forumzar Forumlarımıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Linux

Owner
Merhabalar Ayhan bey.
Daha önce benzeri bir bölümümüz vardı, fakat telif sebebi ile açılan davalar olduğu için kapatmak zorunda kaldık.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Merhabalar Ayhan bey.
Daha önce benzeri bir bölümümüz vardı, fakat telif sebebi ile açılan davalar olduğu için kapatmak zorunda kaldık.
Kesinlikle mp3 Müzik eklemeyeceğiz . Müzik konusunda artık telif yenebilecek bir konu kalmadı. MP3 kullanan mı var?
You tube linkleri şarkı sözleri ve benim en çok aktif olacağım Spotify da çalma listeleri tanıtımı .
Bu konuda birçok forumda varım.
Mesela : chipin forumunda bu başlık benim tarafımdan açıldı ve şu an da 54000 kez okundu. Ayrıca gogle aramalarında spotify çalma listeleri önerileri forum yazınca ilk sayfada çıkıyor ... Hatta şöyle söyliyeyim bu başlıkta açılmış konuların çoğu bana ait ve çok fazla talep görüyor..

Linux

Owner
Kesinlikle mp3 Müzik eklemeyeceğiz . Müzik konusunda artık telif yenebilecek bir konu kalmadı. MP3 kullanan mı var?
You tube linkleri şarkı sözleri ve benim en çok aktif olacağım Spotify da çalma listeleri tanıtımı .
Bu konuda birçok forumda varım.
Mesela : chipin forumunda bu başlık benim tarafımdan açıldı ve şu an da 54000 kez okundu. Ayrıca gogle aramalarında spotify çalma listeleri önerileri forum yazınca ilk sayfada çıkıyor ... Hatta şöyle söyliyeyim bu başlıkta açılmış konuların çoğu bana ait ve çok fazla talep görüyor..

ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Konu ile alakalı kategorileri araştırıp açacağım. Bu hususta siz de kategori ve alt kategorileri yazabilirsiniz. En geç yarın ilgişi kategorileri hazır etmiş oluruz.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Tamam önce kategori oluşsun.
Alt başlık Önerilerini ben yapacağım...
İlgi ve hızlı aksiyon için teşekkür ederim.

İyi forumlar..

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
1 - Spotify'da Çalma Listeleri Önerileri
2- Şu anda ne dinliyorsunuz?
3- Müzik aletleri
4-Kulaklık, hoparlör, müzik dinleme araçları öneri ve soru
5-Şarkı Sözleri
6-You Tube'da Müzik Oynatma listeleri önerileri
.......

Daha düşünüp önereceğim..

Linux

Owner
1 - Spotify'da Çalma Listeleri Önerileri
2- Şu anda ne dinliyorsunuz?
3- Müzik aletleri
4-Kulaklık, hoparlör, müzik dinleme araçları öneri ve soru
5-Şarkı Sözleri
6-You Tube'da Müzik Oynatma listeleri önerileri
.......

Daha düşünüp önereceğim..

Merhabalar Ayhan hocam.
Şuan için ilgili kategoriyi oluşturdum.
İlerleyen süreçlerde daha da şekillenecektir.

Diğer forumlara baktım da Spotify Çalma Listesi, Youtube Çalma Listesi gibi kategoriler yok, direkt olarak Müzik kategorisi altında paylaşılıyor.

Acaba biz de o şekilde Müzik Dünyası forumu içerisinde konu açarak mı yapsak ?

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Evet evet ben zaten Müzik kategorisi açalım dedim. Alt başlıklara örnek bile verdim hatta .. Daha da düşüneceğim dedim ... Bu sadece alt başlıklardan biri. Ben özellikle Spotify liste öneri alt başlığına içerik yükleyeceğim. Diğerlerine de destek vereceğim ..

Emre ESMER

Moderatör
Evet evet ben zaten Müzik kategorisi açalım dedim. Alt başlıklara örnek bile verdim hatta .. Daha da düşüneceğim dedim ... Bu sadece alt başlıklardan biri. Ben özellikle Spotify liste öneri alt başlığına içerik yükleyeceğim. Diğerlerine de destek vereceğim ..
Konu ile alakalı soruna akşam bakacağım ben hocam.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Konu ile alakalı soruna akşam bakacağım ben hocam.
Kastettiğin sorun spotify uzantısı eklenememesi değilmi ? Normalde alttaki resimdeki gibi bir uzantı gösterilebiliyor olması gerek.
Hata ilk 100 şarkı görünüyor kaydırarak ve de kısa kısa dinlenebiliyor.. Bir çok forumda bu şekilde örnekleri var..

örnek.jpg

Linux

Owner
Kastettiğin sorun spotify uzantısı eklenememesi değilmi ? Normalde alttaki resimdeki gibi bir uzantı gösterilebiliyor olması gerek.
Hata ilk 100 şarkı görünüyor kaydırarak ve de kısa kısa dinlenebiliyor.. Bir çok forumda bu şekilde örnekleri var..

Ekli dosyayı görüntüle 189

Ayhan bey Spotify sorunu çözülmüştür.

Örnek :

Ayrıca kategorinin daha sağlıklı olması açısından konularınızı Müzik Dünyası Kategorisine taşıdım ve bu şekilde ulaşımı daha kolay olacaktır.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.