• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Meram 3. Kort Tenis Turnuvası birbirinden heyecanlı karşılaşmalara sahne oluyor

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği 'Kort Tenis Kış Turnuvası'nın üçüncüsü, birbirinden heyecanlı tenis karşılaşmalarına sahne oluyor. 27 Ocak'ta başlayan Meram Belediyesi 3. Geleneksel Kort Tenis Kış Turnuvası devam ediyor. 143 sporcunun 3 ayrı kategoride yarıştığı müsabakalar 7 Şubat'ta gerçekleştirilecek finallere kadar devam edecek. Meram Belediyesi'nin tenis sporunun sevdirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirdiği turnuvada kategoriler ise 2005-2009 doğumlular (13-17 yaş) (Bayan-Bay kategorisi), 1993-2004 doğumlular (18-29 yaş) (Bayan-Bay kategorisi), 1992 ve üzeri doğumlular (30 yaş ve üzeri) (Bayan -Bay kategorisi) olarak belirlendi. Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi'nde gerçekleştirilen turnuvada pandemi tedbirleri yine sıkı bir şekilde uygulanıyor. "Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" Meram Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Geleneksel Kort Tenis Kış Turnuvası'na katılan tüm sporculara başarılar dileyen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, böylesi özel bir turnuvaya ev sahipliği yapmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özellikle gençlere sporu sevdirebilmek amacıyla pek çok organizasyon ve proje ortaya koyduklarını hatırlatan Başkan Mustafa Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Gençlerimizi de spora özendirmek, özellikle bireysel sporlarda ulusal ve uluslar arası başarılar elde edebilmek amacıyla başladığımız kış tenis turnuvasının üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Turnuvaya katılan sporcularımızın müsabaka heyecanı kadar bizler de onlarla yeniden bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Her turnuvamızda olduğu gibi bu turnuvaya katılan sporcularımız derece alsın ya da almasın gösterdikleri cesaretle bizim nazarımızda büyük bir başarı almıştır. Bu nedenle katılan her bir tenis sever sporcumuzu tebrik ediyor, her birine başarılar diliyorum. Gençlerimizi sporu sevdirmek amacıyla çıktığımız bu yolda bizlere destek veren ailelere ve eğitmenlere de şükranlarımı sunuyorum. Daha nice turnuvada buluşmak dileğiyle" diye konuştu.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.