• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Menteşe Belediyesinden tenis şenliği

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,362
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Menteşe Belediyesi tarafından 5-6 Mart 2022 tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek tenis şenliği ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, "Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği toplumumuzun her kesimine hitap eden, sportif ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Tenis Şenliğimiz ile tenis sporuna ilgi duyan miniklerimiz Ali Fuat Özge Spor kompleksindeki turnuvada dereceye girebilmek için ter dökecekler. Şenliğimize ilçelerimizdeki minik tenis sporcularımızdan da katılım bekliyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın genç yaşlarında spora yönlendirilmeleri spor yapmaları onların kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlayarak, disiplinli birer birey olmalarına da katkı sağlar. Bu yüzden çocuklarımıza yönelik sportif kurslar, turnuvalar ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz" dedi. Tenis Şenliğine katılmak isteyenler 1 Mart 2022 Salı gününe kadar 0 (252) 214 48 80/6321 numaralı telefondan Menteşe Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile iletişime geçerek kayıt yaptırabilirler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.