• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Melek Mosso'dan Gülşen ve Hande Yener'e destek

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,640
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Melek Mosso'dan Gülşen ve Hande Yener'e destek


Önceki akşam bir mekanda sahne alan Melek Mosso konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Son dönemin popüler isimlerinden biri olan Melek Mosso önceki akşam Şiledeki bir mekanda sahne aldı.

"Sahne şovlarını seviyorum"
Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen şarkıcı Yoğun bir konser maratonundayım. Ayda 15-20 konser veriyorum. Artık insanların neyi isteyip neyi istemediğini anlıyorum. Sahne şovlarını seviyorum dedi.

"Sahnede devrim yapıyorlar
Gülşenin çok tartışılan sahne tarzıyla ilgili de Gülşenin cesur kıyafetlerini ve yaptığı hareketleri destekliyorum. Hande Yeneri de çok başarılı buluyorum. Sahnede devrim yapıyorlar diye konuştu.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.