• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Melahat Ünügür grup maçlarına katılacak

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,324
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Melahat Ünügür Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı, grup maçları için çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Şener Yiğit gözetiminde yoğun bir şekilde çalışan sporcular 1-5 Nisan tarihleri arasında Düzce'de yapılacak grup maçlarında başarılı olmak istiyor. Grup maçlarında 10 takımın yer alacağını kaydeden Şener Yiğit, sporcularına güvendiğini belirtti. Öte yandan Fenerbahçe'ye transfer olan Bentspor ve Melahat Ünügür sporcusu Aybüke Şimşek antrenmanı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Kardeşi Emine Şimşek'in de takımda yer aldığını kaydeden Aybüke Şimşek, gruplarda başarılı olacaklarına inandığını belirtti.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.