• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

MasterChef Somer Sivrioğlu, Uğruna 18 Yıllık Eşini Terk Edip Birlikte Olduğu Sevgilisi Hakkında Konuştu!

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
MasterChef'te yer alan ve ülkemizi birçok kez temsil eden başarılı şef Somer Sivrioğlu, sadece yemekleriyle değil özel hayatıyla da oldukça çok konuşulmaya devam ediyor! Geçtiğimiz yıl 18 yıllık eşini terk edip başka bir kadınla aşk yaşadığı ortaya çıkan Somer Sivrioğlu, ilk kez ilişkisiyle ilgili konuştu! Gelin bakalım Somer Sivroğlu'nun uğruna 18 yıllık eşini terk edip aşk yaşamaya başladığı Pınar Kızılkaya ile ilişkileri nasılmış hep birlikte öğrenelim!

Somer Sivrioğlu'nu tanımayan yoktur. Kendisi başarılı bir şef olmasının yanı sıra TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in de sevilen jüri üyelerinden birisi...
Somer Sivrioğlu'nu tanımayan yoktur. Kendisi başarılı bir şef olmasının yanı sıra TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in de sevilen jüri üyelerinden birisi...
Program sırasında ve sonrasında yarışmacıların ellerinden tutan ve destek veren Sivrioğlu'nun sinirlendiğini görmek pek mümkün değil fakat sinirlenince de gözü hiçbir şeyi görmüyor!Yine de biz onu güler yüzü, esprileri ve eğlenceli tarafıyla hatırlıyoruz, bir de özel hayatındaki çalkantılarla...Biliyorsunuz kendisinin özel hayatı bi' miktar sarsıntılı... İddialara göre eşi Aslı Sivrioğlu'nu birkaç kez aldatmış, en azından biz öyle duyduk!Kendisi önce geçtiğimiz yılın Şubat ayında, bir kadın ile otelden çıkarken görüntülenmiş ve 'Birlikte değiliz' diyerek hızla uzaklaşmıştı.Daha sonrasında ise ortaya çıktı ki programın ilk sezonunda kendi gibi jüri olan Hazer Armani ile birlikte, programın editörlerinden ve kendinden 21 yaş küçük olan Pınar Kızılkaya ile görüntülenmiş ve her şey ayyuka çıkmıştı!Ardından ise eşiyle boşanma süreçleri başlamıştı.

Bugüne kadar konu hakkında hiç konuşmayan Somer Sivrioğlu, sonunda Pınar Kızılkaya ile olan fotoğraflarını paylaşıp, sevgilisinin doğum gününü kutladı!

Paylaşımın ardından 'İyi olmak lazım bu hayatta, güzel bakmak lazım mutluluğa, sevene, sevgiye saygı duymak lazım, çünkü o kadar az ki. Biz mutluyuz, seviyoruz, yaşıyoruz. Şükür...' notunu düştü.Fakat bir süre sonra bu açıklamayı silip yerine sadece 'Happy Birthday' yazdı.

İşte Somer Sivrioğlu ve sevgilisi Pınar Kızılkaya'nın mutluluk pozları!
Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.