• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Marko Guduric: Nigelın Oyunu Tesadüf Değil, Bir Sebebi Var

YapraK

Forum Üyesi
Bayan Üye

by Eurohoops Team / [email protected]

Turkish Airlines EuroLeaguein 33. haftasında İstanbulda derbi heyecanı yaşandı. Sahasında Anadolu Efesi ağırlayan Fenerbahçe Beko, maçtan 103-86 galip ayrıldı ve playoff yarışında çok kritik bir galibiyet aldı.
Sarı-lacivertliler, aynı zamanda bu sonuçla birlikte Anadolu Efesin playoff umutlarını bitirdi. Son şampiyon Anadolu Efes, dört yıl aradan sonra ilk kez EuroLeaguede playoffların dışında kaldı.

Kritik mücadelenin ardından Fenerbahçe Bekoda gecenin kahramanları açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı 10 sayı ve 3 asistle tamamlayan Marko Guduric, takım arkadaşı Nigel Hayes-Davisten övgüyle söz etti:

Önemli bir galibiyet. Efese karşı her maç özel. Son 5 maçın 4ünü kaybettikten sonra çok iyi durumda değildik belki ama bugün oyuna hazır girdik, tutkuluyduk, konsantreydik, oyun planını çok iyi uyguladık ve sabırlı oynadık. Henüz her şey bitmedi ama her şey bizim elimizden. 1 galibiyetle beşinciliği alabiliriz. Bu kontrol bizim elimizde, bu da iyi bir şey.

Nigel benim gördüğüm en mücadelesi, en çok çalışan oyunculardan biri. Çok profesyonel ve vücuduna çok iyi bakıyor. Her şeyiyle her gün burada, sürekli çalışıyor. Böyle şeyler tesadüfen olmaz, bu kadar iyi oynamasının bir sebebi var. Keza Dyshawn öyle, çok çok çalışıyor. Ve sakatlıktan da yeni döndü. Onlarla oynamayı seviyorum.

Ben sadece daha agresif olmaya çalışıyorum. İspanyadaki iki maçta yeterince agresif oynayamadım, o ilk adım çabukluğum yoktu. Galatasaraya karşı oynamadım ve bugün ayaklarım daha tazeydi. Tabii zihnimi de buna odaklamaya çalıştım ve bugün iyi şeyler ortaya çıktı.

14 sayı, 3 asist ve 2 üçlükle gecenin kahramanlarından Nick Calathes ise kısaca şunları söyledi:

Çok iyi bir galibiyet oldu. Hazırdık. Taraftar da müthişti. Bize sahada inanılmaz enerji verdiler. Bunu kazanmamız gerekiyordu. İnşallah bir sonraki maçı da kazanmaya çalışacağız.

gulsen06

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.