• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Mansur Yavaş: ‘’Türkiye’nin en büyük ‘Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’ için ön başvuruları almaya yarın başlıyoruz’’

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, “Çayyolu Mahallemizde bulunan Türkiye’nin en büyük ‘Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’ için ön başvuruları yarından itibaren almaya başlıyoruz. Özel evlatlarımız, yaşıtlarıyla eşit şartlarda oynayacak, gelişecek, sosyal hayatın içerisinde olacaklar” dedi.

Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Çayyolu’nda inşa ettiği ‘Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’ için ön başvuruları yarından itibaren almaya başlayacaklarını açıkladı. Yavaş, sosyal medya hesabında bugün yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Çayyolu Mahallemizde bulunan Türkiye’nin en büyük ‘Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’ için ön başvuruları yarından itibaren almaya başlıyoruz. Özel evlatlarımız, yaşıtlarıyla eşit şartlarda oynayacak, gelişecek, sosyal hayatın içerisinde olacaklar.”

Mansur Yavaş, paylaşımında yer verdiği tanıtım videosunda ise “Çayyolu’ndaki engelsiz kreşimiz de Türkiye’nin en büyük engelsiz kreşi oldu. 300 kişi kapasitesi olan az katlı ve yatay mimariye sahip bina; görme, işitme ve fiziksel engelli çocukların kullanabileceği şekilde tasarlandı” bilgisini verdi.

Kaynak: ANKA
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.