• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Mahfi Eğilmez: ’Kurun yükselmesi bizi ilgilendirmez, önemli olan düşük faizdir’ diyemezsiniz

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Eğilmez ”Paranız rezerv para değilse, ülkede dolarizasyon varsa, dış borcunuz 450 milyar dolarsa, risk priminiz (CDS primi) 700’ün üzerindeyse, swapsız net rezerviniz eksiyse, enflasyonunuz yüzde 80 ise ’kurun yükselmesi bizi ilgilendirmez, önemli olan düşük faizdir’ diyemezsiniz.” ifadelerini kullandı.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.