• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

KPSS A/Eğitim Bilimleri ve ÖABT sınavı için gerekli sınav ücreti ne kadardır?

asyholigaan

Forum Üyesi
KPSS A/Eğitim Bilimleri ve ÖABT sınavı için gerekli sınav ücreti ne kadardır?

Sınav ücreti oturum başına 50 TL dir. Gireceğiniz her oturum için ücret yatırmanız gerekmektedir.

KPSS için İnternetten yaptığım bireysel başvuru sırasında adres bilgilerimi güncelledim. Başvuruma ilişkin belgenin çıktısını aldıktan sonra başvuru merkezine götürmeli miyim?

Hayır. Değişikliklerin de yer aldığı belgenin çıktısını aldıktan sonra saklamalısınız.

KPSS gireceğim ama 2 Lisans mezunuyum İşletme ve Türkçe Öğretmenliği, sınava İşletmeden girsem 2 ay sonra alan değişikliği yaptırabilir miyim?

Birden fazla eğitim bilgisiyle başvuru yapılabilir. Kılavuzda ya da daha sonra belirtilen tarihler arasında “yeni eğitim bilgisi” belirtilen Koordinatörlüklerden ekletilebilir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.