• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kobe Bryant'ın eşi, kaza fotoğrafları davasından 16 milyon dolar kazandı

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant, enkaz bölgesinde çekilen fotoğraflar nedeniyle tazminat talebinde bulunmuştu.

Jüri, NBA süperstarı Kobe Bryant’ın eşine, Ocak 2020′deki helikopter kazasının ilk müdahale ekipleri tarafından çekilen ve halkla paylaşılan fotoğrafların sızdırılması nedeniyle 16 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

Mahremiyeti ihlal ve ihmal nedeniyle tazminat talebinde bulunan Byrant’ın 16 milyon dolar tazminat almasına karar verildi.

Aynı kazada eşini ve çocuğunu kaybeden Chris Chester ise 15 milyon dolar tazminat alacak.

Kararı oybirliğiyle geri veren dokuz jüri üyesi, Vanessa Bryant ve avukatlarının, milletvekilleri ve itfaiyecilerin Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızları Gianna’nın cesetlerinin fotoğraflarını çekip paylaşmalarının mahremiyetini ihlal ettiği ve duygusal sıkıntısını getirdiği konusunda hemfikir oldu.

Mahkemeye kızı Natalia ile katılan Bryant, kararın ardından avukatlarına sarıldı ve ağlamaya devam etti.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.