• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kleberson MLS'te yardımcı antrenör oldu

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,080
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
New York City FC, Brezilya ile Dünya Kupası şampiyonu Kleberson'ı yardımcı antrenör olarak göreve getirdi. Eski Beşiktaşlı MLS'te zaten Philadelphia Union ile çalışıyordu, ancak artık NYCFC'nin organizasyonunda görev alacak. Kleberson, Manchester United ve Beşiktaş'ta oynadığı uzun bir kariyerin ardından birkaç yıl önce antrenörlüğe geçti. Daha önce Union'ın gençlik akademisine yardım eden Kleberson bir basın açıklamasında, "Her zaman oyuncuları geliştirmek ve olabileceklerinin en iyisi olmalarına yardımcı olmak için motive oldum" dedi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.