• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kısıtlı imkanlarla gelen şampiyonluk

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,324
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sivas Gazi Mustafa Kemal ortaokulu kız ve erkek tenis takımı, kısıtlı imkanları olmasına rağmen okullar arası yıldızlar tenis müsabakalarında il şampiyonu oldu. Kapalı tenis kortu olmayan ve kısıtlı imkanları olan Sivas Gazi Mustafa Kemal ortaokulu kız ve erkek tenis takımı, elde ettiği başarı ile takdir topladı. Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Deveci nezdinde çalışan sporcular, zaman zaman antrenman yapacak yer bulamadığı halde başarı yakalayarak gönülleri fethetti. Sivas'ta düzenlenen okullar arası yıldızlar tenis müsabakalarında okulun kız ve erkek takımı, kısıtlı imkanlara rağmen şampiyon olarak kupayı müzesine götürdü. Geçtiğimiz yıllarda da 3 kere Türkiye finallerinde Sivas'ı temsil eden okul, Türkiye 9.'sü olmuştu.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.