ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Kılıçcı İlk Maçını Kazandı!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,326
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
AIBA'nın önemli projelerinden biri olan turnuvanın 75 kilo müsabakaları, Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'nda yapıldı.

2016 Rio Olimpiyat Oyunları vizesi alabilmek için turnuvada bulunan Fenerbahçeli milli sporcu Kılıçcı, Alman rakibinin sakatlanmasının ardından davet edilen Kenyalı Abaka'yı üstün mücadelesinin sonunda mağlup etti.

Toplam dört ayak üzerinden düzenlenen turnuvayı ilk sırada tamamlayacak sporcu, olimpiyatlara katılmaya hak kazanacak. İkinci ayak 21 Kasım, üçüncü ayak 12 Aralık ve son ayak müsabakaları da 23 Ocak 2015'te yine İstanbul'da yapılacak.

Turnuvanın diğer maçlarında Mısırlı Hüseyin Abdin Fransız Michael Tavares'i, Ukraynalı Dmytro Mytrofanov Rumen Andrei Juratoni'yi, Rus Artem Chebotarev Ekvadorlu Javier Delgado'yu yendi.

Spor Genel Müdür Yardımcısı Tamer Taşpınar ve Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ile AIBA Yönetim Kurulu Üyesi Adam Kushier de karşılaşmayı izledi. Taşpınar ve Gözgeç, maçların ardından ringe çıkarak milli sporcu Kılıçcı'yı başarısından dolayı tebrik etti.
 
Üst Alt