• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kendine yolculuk

AcizkuL

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
1,346
Puanları
36
Konum
Adıyaman
Cinsiyet
Erkek
Bir ara vardı bu forumda adam dünya düzdür diyo. Bir süzme gerizekalı mod da islama tevil etmeden söyle bu söylemlerini diyordu. Kutsalıma dokunma diyor. Kutsalına niye dokunamıyoruz. Kutsal nedir. Puttur. Bir adam dünya yuvarlak mı düz mü diye dünyayı turlamış. Geldiği yere geri dönmüş. Geldiğin yere geri döneceksin. Kendone yolculuk bu. Ama ben ankayı aramak için yola çıktım ankayı bulucam. Her saniye değerli. Siz bula bula bir pitbul köpeği veya kangal bulucaksınız. Diceksiniz hiçbir gelişme yok. Olduğum yerde saymışım. Bende sonsuz istek var. Yoksa öyle çalışmayla elde edilecek işler değil bunlar istekle elde edilir. O adamı bulucam. Hiçbir zaman oldum vehmine kapılmam ve bir karar durmam. Bir kararda duruyorsan hiçbir gelişme yok demektir.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.