• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kaynananın eşitlik anlayışı...

BertaN

Forum Üyesi
Damadına: Alacaksın tabii, benim kızım her şeyin en iyisine lâyık...
Gelinine: Sabredeceksin tabii, oğlum kolay mı kazanıyor?...
...
Damadına: Terbiyesizlik etme öyle konuşulur mu hiç?...
Gelinine: Oğlum öyle dediyse kesin bir sebebi vardır...
...
Damadına: Benim kızım her şeyin en iyisini bilir...
Gelinine: Daha cahilsiniz tabii öğrenecek çok şeyiniz var...
...
Damadına: Biz kızımızın elini sıcak sudan soğuk suya sokmadık narindir kızımız...
Gelinine: Ah ah bizim zamanımızda işler bu kadar az mıydı çamaşırı bile elimizde yıkardık şimdiki gençler çok rahat çoook...
...
Damadına: Bir kere de yemeği tuzlu yesen ne olur sanki?...
Gelinine: Oğlum tuzu kaçmış yemeği yiyemez...
...
Damadına: Her sabah kahvaltı hazırlanmayabilir yorgunluk olur bir şey olur hoş görmek lazım...
Gelinine: Biz seni boşuna mı aldık, kahvaltı ettirmeden koca evden gönderilir mi hiç?...
...
Damadına: Kızım akşama kadar koşturuyor çocuğun peşinde, akşamları bakacaksın tabii babası değil misin?...
Gelinine: Erkekler eve yorgun gelir bizim zamanımızda kocalarımız eve gelmeden çocukları uyuturduk, gelince dinlensinler diye...
...
Damadına: Niye geç geliyorsun benim kızım yalnız kalsın diye mi verdim sana?...
Gelinine: Bazı akşamlar çıkacaklar tabii hep evde olurlarsa canları sıkılır hoş görmek lazım...
...
Damadına: Hafta sonları niye çıkarmıyorsun hanımını çocuğunu evde otur otur hasta olacak kızım...
Gelinine: Eee hafta içi çalışıyorlar yoruluyorlar tabii, pazar günü dinlenmek ister oğlum..

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.