• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kardeşi ve eski eşinin ihanetiyle sarsılan Emine Ün'den duygusal paylaşım! "Bugünün geldiğine inanamıyorum"

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,782
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Kadın

Kardeşi ve eski eşinin ihanetiyle sarsılan Emine Ün'den duygusal paylaşım! "Bugünün geldiğine inanamıyorum"


Emine Ün, koronavirüs sebebiyle kaybettiği annesi Müzeyyen Bolverdi'yi ölüm yıl dönümünde andı. "Bugünün geldiğine inanamıyorum." diyen Ün, "Kalbimi acıtan, yüreğimi sızlatan gün... Sözlerim bitti, duygularım devam Seni çok seviyorum." şeklinde konuştu
Kardeşi ve eski eşinin ihanetiyle sarsılan Emine Ün'den duygusal paylaşım! "Bugünün geldiğine inanamıyorum"
Geçtiğimiz yıl kendisinin ve annesi Müzeyyen Bolverdi'nin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Emine Ün, ardından annesinin yoğun bakıma kaldırıldığı belirtmişti.

"ACIMIN TARİFİ YOK" DEMİŞTİ
Kendi tedavisinin ise hastanede sürdüğünü söyleyen Ün, kısa bir süre sonra annesini kaybettiğini duyurmuştu. Emine Ün, "Annem... Kapkara gün, acımın tarihi yok." ifadelerini kullanmıştı.


"BUGÜNÜN GELDİĞİNE İNANAMIYORUM"
Ün, Müzeyyen Bolverdi'yi ölüm yıl dönümünde andı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Emine Ün, "Bugünün geldiğine inanamıyorum. Bir yıl Kalbimi acıtan, yüreğimi sızlatan gün... Benim biricik, güzel annem, tatlı anılarımız tek tesellim... Sözlerim bitti, duygularım devam Seni çok seviyorum." diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

Takipçileri başsağlığı mesajları ile Ün'e destek oldu.


KARDEŞİYLE ESKİ EŞİ...
44 yaşındaki oyuncu Emine Ün, 2012 yılında evlendiği Tolga Karakaş ile geçtiğimiz yıl Nisan ayında boşanmıştı. Sürpriz boşanmanın ardından Emine Ün'ün eski eşi Tolga Karakaş'ın adı eski baldızı Mine Ün ile aşk dedikodularına karıştı. Tolga Karakaş'ın Mine Ün ile hem mesajlaşmaları hem de görüntülerinin olduğu iddia edildi.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.