ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Karate Şampiyonası Başladı

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,328
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Adapazarı Merkez Atatürk Spor Salonu'nda yapılan müsabakaların il gününde, bayan ferdi, bayan takım kata ve kumite eleme, erkekler ferdi, erkekler takım kata ve kumite elemeleri yapıldı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Karate Teknik Kurul Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cenap Türkeri, yaptığı açıklamada, şampiyonayı Üniversite Sporları Federasyonu'nun düzenlediğini söyledi. Bu şampiyonanın yoğun katılımla yapıldığını dile getiren Türkeri, "Şampiyonaya 45 üniversiteden 100'ü kadın 218 sporcu katılıyor. Bu yarışma sonunda sporcular Üniversite Sporları Federasyonu'nun Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edebilecek" diye konuştu.

Üniversite çağındaki milli sporcuların tamamına yakınının şampiyonada bulunduğunu ifade eden Türkeri, üniversite öğrencilerine şöyle seslendi:

"Üniversite öğrencilerimize herhangi bir spor dalıyla ilgilenmelerini tavsiye ediyorum. Karate sporunun içerisinde birisi olarak karate sporunu yapmalarını tavsiye ederim. Spor, zihinlerini dinlendirir, bedenlerini çalıştırır, derslerine katkıda bulunur. Aynı zamanda sosyal bir faaliyettir."

Şampiyona 2 Nisan Perşembe günü sona erecek.
 
Üst Alt