ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Karate Minikler Şampiyonası Başladı!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Federasyon Başkanı Esat Delihasan, Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonu'ndaki açılış töreninde yaptığı konuşmada, minik ve yıldız sporcuların, bu turnuvaya katılımlarıyla Türk spor tarihinde rekor kırdığını söyledi.

En çok katılımlı Türkiye şampiyonasını Sakarya'da yapmaktan onur duyduğunu vurgulayan Delihasan, şöyle konuştu:
"Sporcu katılımı açısından bu bir rekor. Bize de bu yakışırdı. Son 4-5 yılın uluslararası arenada bütün federasyonlar içinde en başarılı branşı olduk. Bu başarı sizlerin sayesinde devam etti ve devam ediyor. Bundan sonraki günlerde de sporcusuyla hakemiyle antrenörüyle yöneticisiyle birlik beraberliğimiz devam ettiği takdirde bu başarılarımız da devam edecek. Onun için ileriye çok büyük umutlarla bakmak bize düşüyor. Burada bizi seyreden bütün velilere, çocuklarına katkı sağladıkları ve onlara destek verdikleri için, karate sporunu destekledikleri için teşekkür ediyorum."

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Salih Koşu ise şampiyonada 61 ilden 2 bin 800 sporcunun yer aldığını belirterek, onlara başarılar diledi.

Tören, Sakarya Abhaz Derneği üyelerinin halk oyunu gösterisi ve sporcuların geçişiyle devam etti. Diyarbakır'dan gelen sporcular, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın fotoğrafını taşıdı.

Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanvekili İbrahim Aktürk, Delihasan ve Koşu tarafından bazı sporculara madalyalarının verilmesiyle tören sona erdi.

Şampiyona, 1 Şubat'ta tamamlanacak.
 
Üst Alt