• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Karate Minikler Şampiyonası Başladı!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Federasyon Başkanı Esat Delihasan, Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonu'ndaki açılış töreninde yaptığı konuşmada, minik ve yıldız sporcuların, bu turnuvaya katılımlarıyla Türk spor tarihinde rekor kırdığını söyledi.

En çok katılımlı Türkiye şampiyonasını Sakarya'da yapmaktan onur duyduğunu vurgulayan Delihasan, şöyle konuştu:
"Sporcu katılımı açısından bu bir rekor. Bize de bu yakışırdı. Son 4-5 yılın uluslararası arenada bütün federasyonlar içinde en başarılı branşı olduk. Bu başarı sizlerin sayesinde devam etti ve devam ediyor. Bundan sonraki günlerde de sporcusuyla hakemiyle antrenörüyle yöneticisiyle birlik beraberliğimiz devam ettiği takdirde bu başarılarımız da devam edecek. Onun için ileriye çok büyük umutlarla bakmak bize düşüyor. Burada bizi seyreden bütün velilere, çocuklarına katkı sağladıkları ve onlara destek verdikleri için, karate sporunu destekledikleri için teşekkür ediyorum."

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Salih Koşu ise şampiyonada 61 ilden 2 bin 800 sporcunun yer aldığını belirterek, onlara başarılar diledi.

Tören, Sakarya Abhaz Derneği üyelerinin halk oyunu gösterisi ve sporcuların geçişiyle devam etti. Diyarbakır'dan gelen sporcular, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın fotoğrafını taşıdı.

Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanvekili İbrahim Aktürk, Delihasan ve Koşu tarafından bazı sporculara madalyalarının verilmesiyle tören sona erdi.

Şampiyona, 1 Şubat'ta tamamlanacak.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.