• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

KAHVENİN CİLDE FAYDALARI NELERDİR?

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,482
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
KAHVENİN CİLDE FAYDALARI NELERDİR?Sivilceleri geçirir: Kahvede bulunan klorojenik asit (CGA) adı verilen bir bileşik, antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu sayede ciltteki sivilcelere iyi gelir, sivilcelerden kurtulmaya yardımcı olur.

Cildi canlandırır: Doğal peeling olan kahve maskesi, ciltteki kan akışını artırır, soluk görünümü giderir, cildin daha parlak, daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Cilde peeling uygular: Kahve cilde peeling uygular, ciltteki ölü hücreleri giderip pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Kırışıklıklar ile savaşır: Kahve ile yapılan yüz maskeleri kafein içeriği ile ciltteki kan akışını iyileştirir ve ince çizgileri yok eder.

Cildi temizler: Kahvede bulunan kafein, yüksek antioksidan içeriğiyle ciltteki serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olur. Böylece cildi çevresel toksinlerin neden olduğu hasardan koruyabilir.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.