• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kahve ve Süt İle Yüz Maskesi

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,482
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Kahve ve Süt İle Yüz MaskesiKahve ve süt maskesi cilde peeling uygulayıp esnek ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Sütün cilt üzerinde yatıştırıcı etkileri de vardır. En iyi sonuç için bu yüz maskesini haftada 2 kez uygulamanızı öneririz.

▪Malzemeler

▪1 yemek kaşığı çekilmiş kahve
▪1 ila 2 yemek kaşığı süt
▪Kahve ve sütü bir kasede karıştırın. Maskeyi tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bu maskeyi ciltte en az 20 dakika bekletin. Yüzünüzü suyla temizleyin.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.