• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İYİ Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı Çorum’da yapıldı

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
ÇORUM (AA) İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca hazırlanan yerel yönetimler istişare toplantısı, Çorum'un Sungurlu ilçesinde yapıldı.

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, toplantı için geldiği ilçede Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'i ziyaret etti. Ardından esnaf ziyareti yapan Ergun, daha sonra partililerle, Sungurlu Belediyesi mesire alanında düzenlenen yerel yönetimler istişare toplantısında bir araya geldi.

Ergun, burada yaptığı konuşmada, 2022'nin bölgesel nitelikli 4. toplantısını organize ettiklerini söyledi.

Toplantılarda, İYİ Parti'nin yerel yönetimlerle alakalı politikaları ile yerel yönetimlerin sorunlarını değerlendirme fırsatı bulduklarını belirten Ergun, bu sayede daha zengin bir politikaya sahip olduklarını ifade etti.

İYİ Parti'nin Türkiye'yi güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçirmek istediğini hatırlatan Ergun, Türkiye'nin acilen parlamenter demokrasiye dönmesinin bir zaruret halini aldığını öne sürdü.

Ergun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener başkanlığında, ilk seçimde birinci parti olacaklarına inandığını dile getirerek, "Tüm bu sorunları çözebilecek tek adres İYİ Parti'dir. Çünkü Türkiye'nin en donanımlı ve liyakatli kadrolarına sahip partisi İYİ Parti'dir. Bundan dolayı, milletimizin partimize göstermiş olduğu teveccüh her geçen gün artmaktadır. Bu umutsuzluk ortamında, İYİ Parti ve liderimiz Meral Akşener milletimizin umudu haline gelmiştir. İktidarın alternatifi İYİ Parti'mizdir." diye konuştu.

Toplantıya, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ile Yerel Yönetimler başkan yardımcıları Burhanettin Kocamaz ve Mete Koca, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile Çorum, Amasya, Tokat, Çankırı, Yozgat ve Kırıkkale illerinden partililer katıldı.

Kaynak: AA
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.