• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iPhone Pil Seviyesi Birden Düşmesi

MuaC

Forum Üyesi
29.10.2020'de Vatan'dan aldığım telefon iki ay dolmadan yüzde 100 olan pil seviyesi yüzde 98 düştü ve telefonumu günde bir sefer şark etmeme rağmen ve yüzde yüz olana kadar çıkarmadığım halde pil sağlığı düştü. Benimle aynı anda alan iki arkadaşımda 11 aldı ama onların 100 100 hala hatta bir arkadaşım da 5 ay öncesine almasına rağmen hala 100 100 pil sağlığı. Benim bir önceki telefon 7 Plus di ve iki sene kullanmama rağmen pil seviyesi yüzde 98di biraz araştırma yaptığıma göre 11 lerin bataryası sorunluydu ve hatta CEO'su sorunu kabul ettiğini söyleyip bir süredir üretimde yoktu ve yeni sürümünü çıkarıp tekrar satışlara sunulduğu duydum yani abim telefonu 11 Pro max 8 ay öncesine almasına rağmen onun bile benimki kadar değil Apple ile görüştüğümde bunun daha fazla düşmemesi için ne yapmalıyım dediğimde bir şey yapamazsınız deyip görüşmeyi sonlandırdı. Başından salar gibi konuştu ve eğer bu şekilde düşmeye devam edecekse zaten telefonum servislik olacak bunu istemiyorum. Hatta bir ara telefonumdan ses gelmiyordu ve iOS 14 güncelleme yapın dediklerinde ne işe yaradıklarını sordum iyileştiriyor dedi ama kimisi de bu güncelleme telefonu bozduğunu söyledi ve şu an bunun yanında telefonumda birkaç tane daha sorun var örneğin ses kısma düğmesi kendi kendine kapanıp açılıyor ve kendi kendine kısıyor eğer ben sorunlu bir sürüm telefon aldıysam iade istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.