• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iPhone Pil Gücü Seviyesinde Düşüş!

MuaC

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
2,223
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek
İOS 14.3 güncellemesini yaptığım güne o kadar pişmanım ki 1 hafta içinde 93 olan pil gücüm önce 91 ardında 90'a düştü şu an ise 88 bu söylediklerim 1 haftada olan şeyler inanamadım ama yorumları okuyunca benim şikayetime yakın bir çok şikayet ile karşı karşıya kaldım. Ben anlam veremiyorum güncelleme gelir yüklemeyiz cihazdan alınan verim düşer, güncelleme yaparız pil gücü seviyesi düşer ki öyle ufak düşmeler değil bunlar bir haftada %5 düştü yazık günah verilen paralara ya.Alıntı
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.