• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iPhone İOS 14.3 Güncelleme Hatası

MuaC

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
2,223
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek
5 senedir sorunsuz kullandığım iPhone 7 Plus telefonunda güncelleme sonrası problem yaşamaktayım. 3 gündür telefonunla kimseyle konuşamıyorum, telefonu açıyorum çalmaya devam ediyor ne ses geliyor ne ses gidiyor. Kamerayı açıyorum kameram sağlam olmasına rağmen fotoğraf çekmiyor, tuşuna basıyorum 10sn duruyor kamera kapanıp açılıyor, video çekmiyor. Şarjım çabuk dolup çabuk bitiyor güncelleme sonrası telefon bozuldu tamir edilecek bir durumu da yok yardım edilirse sevinirim.Alıntı
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.