• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iPhone 14.02 Güncelleme Hatası

MuaC

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
2,237
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek
İPhone 7 iOS 14.02 güncelleme yaptıktan sonra hücresel veriyi hiçbir şekilde kullanamıyorum. Bağlantı sağlayamıyorum. Mesleğim öğretmenlik bu süreçte yaşadığım sıkıntı yüzünden büyük sorunlar yaşıyorum. Sorun yaşanacaksa güncelleme verilmesi büyük saçmalık düzeltilmesi kısa zamanda gelmeli yoksa başka yollara başvuracağım.

Alıntı
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.