• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İos uygulama yanındaki bulut simgesi nasıl gider?

Forumcu

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
1,217
Puanları
36
Merhaba, uygulamaların yanında çıkan bu bulut simgesi güncelleme gibi tıklayınca uygulamayı tekrar indiriyor, fakat sürekli geri geliyor. Tıklayıp yükledikçe bir süre sonra tekrar çıkıyor, bazen uygulamaları kullanabilir saklama alanı yok diyerek yüklemiyor, dolayısıyla uygulamaya giriş yapamıyorum. Var mı bu sorunla karşılaşan ve çözebilen? Hem zaman kaybı hemde kota kaybı yaşıyorum cevap veren ve çözüm bulmaya çalışan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

[Resim: 2e1781cace5f9325d0f7528d99bd3c18.jpg]


Alıntıdır.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.