• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iOS: Instagram Yorumlarını Toplu Silme

Forumcu

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
1,217
Puanları
36
iOS: Instagram Yorumlarını Toplu Silme
Instagram'da yorumları toplu bir şekilde silmek için ilk olarak iOS cihazınızda Instagram uygulamasına girin ve yorumlarını sileceğiniz gönderinizi seçmek için profilinize girin. Profilinizde yorumlarını sileceğiniz gönderiyi seçin ve yorumlara tıklayın. Yorumlar ekranı açıldıktan sonra sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın.
[Resim: 00d7e851-6cc9-45e5-9766-962e75baf1ad.jpg]

Açılacak olan küçük pencerede Yorumları Yönet'e tıklayın. Burada en fazla 25 yorum seçerek toplu şekilde silebilirsiniz. Silmek istediğiniz tüm yorumları seçili hale getirin ve ardından ekranın altında çıkan Sil butonuna dokunun. Böylece seçtiğiniz tüm yorumlar toplu şekilde silinecektir.


[Resim: 9f6068df-eed2-4ae7-8286-eb2b844ac79b.jpg]


Bu işlem iOS cihazınızda gerçekleşmiyorsa uygulamanın son sürüme güncel olup olmadığını kontrol edin. Eğer uygulama güncel değilse uygulamayı App Store'a girerek güncelleyebilirsiniz.


Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.