• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram'a Nasıl Reklam Verilir?

DaRKNeSz

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
197
Puanları
16
Instagram'a Nasıl Reklam Verilir?


Instagram da verilecek reklamların dönüşleri oldukça yüksek olurken, kişilerin doğru hedef kitleye ulaşabilmesi, maksimum verim alınmasını sağlamaktadır. Instagram için reklam verme noktasında pek çok kişi sorun yaşarken, belirtilen adımların takip edilmesi ile birlikte sosyal medyada reklam yayına başlamak oldukça kolaydır. Instagram için yapılan düzenlemeler sonrasında reklamlar daha ön plana çıkarken, kişilerin reklamlar üzerinden yapacağı tanıtımlar ve geri bildirimler ile birlikte kazançları da artabilmektedir.

Instagram, Facebook tarafından alındıktan sonra pek çok işlem Facebook üzerinden yapılmaya başlandığı için reklam işlemlerinde de kişilerin Instagram yerin Facebook üzerinden işlemlerini yapmaya başlaması gerekir. Reklam yapmak istediğiniz Facebook sayfasına giriş yaptıktan sonra sayfa ayarların giriş yaparak, Instagram Reklamları bölümü seçilmelidir. Bu seçim yapıldıktan sonra se kişilerin Instagram üyeliği ile oturum açması istenmektedir.


Oturum açıldıktan sonra iki sosyal ağ arasında bir köprü kurulmaktadır. İşlemler tamamlandığında ise kişiler Reklam Oluşturma Akışı üzerinden kolay bir şekilde reklam vermeye başlayabilmektedir. Reklam verme noktasında kişilerin farklı seçenekleri bulunduğu içini iş modeline ve reklam planlamalarına göre kişiler seçenekleri değerlendirmelidir. Kişilerin reklam vermeden önce reklam politikalarını da okuması ve buna uygun bir şekilde reklam çıkması da önemlidir.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.