• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram Takipçi Kasma Yöntemi

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Instagram takipçi kasma methodumuz çok basit şimdi POPÜLER hit sayısı ünlüleri seçiyoruz kim kardeshian, billie elish gibi 20 tane buluyoruz. ( Gerçi birini takip ettikten sonra diğerleri de tek tek çıkıyor karşımıza )

açın pencere olarak takip ediyoruz hepsini 1-2 dk içinde yığınla takipçi oluyor 14-15 dk sonra takipden çıkıyoruz

1 dakika daha bekliyoruz ve hepsini geri takip ediyoruz ve yeni hesaplar bizi takip etmeye başlıyor

Bunun nedeni smm panellerin yada youtube da video çeken kişilerin bot çalışıyormu diye test takipçileri yani random takipçileri bedava

şekilde elde etmiş oluyorsunuz :)

Ben hesap kasıyorum arada 10K ya kadar rahat rahat ilerlersiniz :)

Hadi bol takipçiler
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.