• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

DaRKNeSz

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
197
Puanları
16
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?


En çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisi olan Instagramda kullanılan hesapların dondurulması mümkündür. Bu bakımdan kişiler istediği zaman hesabını dondurabilmektedir. Instagram hesabını dondurmak isteyen kişilerin Instagram hizmet politikalarında belirtilen bazı detaylara dikkat etmesi gerekmektedir. Instagram hesap dondurma işlemleri haftada sadece 1 kere yapılabilmektedir. Bu nedenle kişilerin bu detaya dikkat etmesi gerekir. Ayrıca Instagram hesabı dondurulduğunda 3 gün boyunca hesabın tekrar aktif olması da mümkün değildir.

Instagram hesap dondurulduğunda hesap üzerinden herhangi bir bilgi kaybı olmazken, sadece tüm bilgiler gizlenir. Bu bilgiler arasında kişilerin profilinde yer alan tüm bilgileri, fotoğrafları ve beğeni gibi işlemler yer almaktadır.

Instagram dondurmak için Instagram internet sitesine giriş yapılarak, oturum açılmalıdır. Oturum açıldıktan sonra ise profil düzenle bölümünde yer ala hesabımı geçini olarak kapata tıklanarak kişiler hesap dondurma işlemlerini başlatabilir.


Bu ekranda kişileri neden Instagram hesabını dondurduğu gibi farklı sorular yer almaktadır. Kişiler bu alanlara istediği şekilde yanıt vererek, Instagram dondurma işlemlerini tamamlayabilir.

Instagram hesabını dondurmak isteyen kişilerin işlemlerini basit bir şekilde yapabilmesi mümkündür. Bu açıdan sizler de belirtilen adımları takip ederek ücretsiz bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.