• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İmamoğlu, Üsküdar Belediye Başkanı’nın teşekkürüne gelen eleştiriler hakkında konuştu

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in İSKİ açılışında kendisini teşekkür etmesinin aldığından aldığı tepkiler hakkında, ”Minnet duymak kadar güzel bir şey yok. Teşekkür etmenin ayıplandığını ben ilk kez son yıllarda görür oldum. Örneğin, Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmek birileri için ayıp olabiliyor” diye konuştu.

Üsküdar’da yapımı tamamlanan Mimar Sinan Meydanı ve Zemin Altı Otoparkı’nın açılışında konuşan İmamoğlu, ortak süreç yürüttükleri Üsküdar Belediyesi’ne teşekkür etti. Geçtiğimiz aylarda İSKİ açılışınd AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in İBB Başkanı İmamoğlu’na teşekkür etmesinin ardından parti içinden aldığı tepkileri eleştiren İmamoğlu şöyle konuştu:

“Sayın Üsküdar Belediye Başkanı Üsküdar’daki bir İSKİ açılışında bana teşekkür etti. Memnun oldum. Ben de ona teşekkür ettim. Ama mensubu bulunduğu siyasi partiden ve onun yakın ekiplerinden kendilerine tepki geldi. Burası bir partinin projesi değil. Bir partiye, bir belediye başkanına ya da bir şahsa ait bir proje değil. Minnet duymak kadar güzel bir şey yok. Teşekkür etmenin ayıplandığını ben ilk kez son yıllarda görür oldum. Örneğin, Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmek birileri için ayıp olabiliyor”

Üsküdar’da yapımı tamamlanan Mimar Sinan Meydanı ve Zemin Altı Otoparkı’nın açılışında konuşan İmamoğlu, ortak süreç yürüttükleri Üsküdar Belediyesi’ne teşekkür etti. Geçtiğimiz aylarda İSKİ açılışınd AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in İBB Başkanı İmamoğlu’na teşekkür etmesinin ardından parti içinden aldığı tepkileri eleştiren İmamoğlu şöyle konuştu:“Sayın Üsküdar Belediye Başkanı Üsküdar’daki bir İSKİ açılışında bana teşekkür etti. Memnun oldum. Ben de ona teşekkür ettim. Ama mensubu bulunduğu siyasi partiden ve onun yakın ekiplerinden kendilerine tepki geldi. Burası bir partinin projesi değil. Bir partiye, bir belediye başkanına ya da bir şahsa ait bir proje değil. Minnet duymak kadar güzel bir şey yok. Teşekkür etmenin ayıplandığını ben ilk kez son yıllarda görür oldum. Örneğin, Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmek birileri için ayıp olabiliyor” ”

Kaynak: T24
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.