• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iki Adet Enstrumantal Fon Müziği ♫

bluepaw

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
471
Puanları
16
Umuttun sen; beni böyle düşünecek, sevecek, kabullenecek bir umut beklentiydin... ????
İki adet muhteşem fon müziği ile yayınların içeriğine farklı bir nefes katıyoruz. Eğer duygusal, slow bir yayın formatınız varsa bu iki fon müziği tam da size göre.
Yıllardır yaptığım Radyo yayın sunuculuğunda beğendiğim ve kullandığım hiç bir fon müziği beni yanıltmadı.
Şiir okurken yahut, yayında bir konuşma yaparken kullanacağınız bu fon müzikleri ile dinleyicilerinize hitabınız süresince hiç sıkılmayacaklar ve sizi daha büyük bir zevkle dinleyeceklerine emin olabilirsiniz.
En duygusal fon müzikleri, en acıklı fon müzikleri, ağlatan slow fon müzikleri aramalarında kesinlikle arşivinizde olması gereken bu enstrumantal fon müziklerini yorum yaparak indirebilirsiniz.

Dilemma Fon Müziği Dinle & İndir
Link :

Sükut-u Hayal Fon Müziği Dinle & İndir
Link :

"Zamanla ipin ucunu bırakıyor insan.
Kime sabir göstereceğini,
Kimden vazgeçeceğini,
Kime "sen benimsin"
ve kime "sen bilirsin" diyeceğini de,
zamanla anlıyor...
 

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,506
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Çok güzel bir paylaşım. Teşekkürler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.