• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hülya Duyar'dan Beyin Tümörü Ameliyatı Sonrası Ilk Paylaşım

Emre

Forum Üyesi
Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 1

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Hülya Duyar, beyninde tümör tespik edildikten sonra ameliyat oldu. Sağlık durumu merak edilen 51 yaşındaki oyuncu operasyondan sonra ilk kez Instagram hesasından paylaşım yaptı ve duygularını takipçileriyle paylaştı:

Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 2

1. "Daha ne yaşayabilirim ki derken hayat muzipliğini yapıp yine şaşırtıyor ve bir şeyler kanıtlıyor bize. Bundan tam 1 ay önce beynimde kocaman bir tümör olduğunu öğrendim."
Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 3

"Fakat ne kadar çok kişinin seferber olduğunu görmek, bir konuda hayatın beni haklı çıkardığını deneyimlemek hediye gibiydi. Doğurmadığım ne çok çocuğum var ne büyük bir ailem var!"

Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 4

"Her zamanki gibi sevmek, aile olmak, bir olmak. Çok şanslıyım ki benim ailem tümörümden daha kocaman. İyi ki varsınız. Hayatın sürprizlerini her daim beraber karşıladık. Sizi seviyorum ve çok teşekkür ediyorum."
Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 5

NE OLMUŞTU?

Hülya Duyar, geçtiğimiz günlerde komedyen Cem Yılmaz’la çektiği reklam filminde fenalaştı. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncu, daha sonra gittiği tatilde de baygınlık geçirdi.
Hülya Duyar, “Reklam çekiminde bir anda konuşamamaya başladım. Atak oluştu. Yapamadım sandım. Sonra tatile gittim, orada bayıldım. Doktora gittiğimde büyük bir tümöre rastlandı" dedi.

Hülya Duyar'dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım - 6

51 yaşındaki oyuncu, "Öğrenen herkes aynı gün seferber oldu, hemen doktordan randevu aldılar. Kısmetse çarşamba ameliyat olacağım” ifadelerini kullandı.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.