• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hülya Avşar, sakızı göğsüne yapıştırdı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,628
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Hülya Avşar, sakızı göğsüne yapıştırdı


Hülya Avşar'ın klipte sakızı ağzından çıkarıp, göğsüne yapıştırması olay yarattı.
Yıllar sonra müziğe hızlı bir dönüş yapan Hülya Avşar, şimdi de durmak bilmiyor. Geçtiğimiz aylarda şarkı çıkaran Hülya Avşar, yeni parçası Yapma Aşkım'ın klibi için kamera karşısına geçti.

Balat'ta yapılan çekimlerde Avşar Kızı'na 50 kişilik ekip eşlik etti. Klipte oyuncu Tarık Ündüz yer aldı.

Göğsüne sakızı yapıştırdı
Sosyal medya hesabından klip tanıtımını paylaşan Avşar'ın, seksiliği ve çiğnediği sakızı çıkarıp göğsüne yapıştırması dikkat çekti.
( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.