ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Hilal Dönmez'den Üç Madalya!

DanieL

Forum Üyesi
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
2,278
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Litvanya' nın Klaipeda kentinde devam eden Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasının 6. gününde de madalya yağmurumuz devam ediyor. 15 Yaş Altı Bayanlar +63 Kg' da yarışan sporcumuz Hilal Dönmez 'den koparma, silkme ve toplamda üç bronz madalya daha geldi. +63 kg sporcumuz Hilal Dönmez kazandığı üç bronz madalya ile de kategorisinde Avrupa 2.sü oldu.

15 yaş altı +63 kg sporcumuz Hilal Dönmez koparmadaki ilk hakkında 76 kg' ı, ikinci hakkında 79 kg'ı ve son hakkında da 81 kg' ı başarıyla kaldırdı. 81 kg'ı başarıyla kaldıran sporcumuz Hilal Dönmez, 82 kg'ı son hakkında kaldırmayı başaran İngiliz sporcu Jade RebekahTiler'in ardından ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı. Koparmada 3. Lüğü 77 kg ile İspanyol sporcu İlia Hernandez elde etti.

+63 kg sporcumuz Hilal Dönmez silkmede ilk hakkında 100 kg'ı ve 2.hakkında 103 kg' ı ve son hakkında da 107 kg'ı başarıyla kaldırdı. Silkmede 1.liği 108 kg' ı kaldırmayı başaran İngiliz sporcu Jade RebekahTiler elde ederken, 3. lüğü 100 kg ile İspanyol sporcu İlia Hernandez elde etti.

Toplamda ise 188 kg' a ulaşan sporcumuz bu ağırlıkla 3. Gümüş madalyasını kazanarak Avrupa 2.si olurken birinciliği 190 kg ile İngiliz sporcu Jade RebekahTiler kazandı. Toplamda 3.liği 177 kg ile İspanyol sporcu İlia Hernandez elde etti.

15 yaş altı bayanlar +63 kg da koparma, silkme ve toplamda gümüş madalya kazanarak Avrupa 2. si olan Hilal Dönmez'in madalyasını Türkiye Halter Federasyonu Organizasyonlar Direktörümüz Mehmet Zeki Erkan verdi.
 
Üst Alt