• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hazal Kaya bebeğin cinsiyetini açıkladı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Başarılı oyuncu Hazal Kaya, ve Ali Atay, 2019'da dünyaevine girmişti.

Doludizgin aşklarını oğulları Fikret Ali ile taçlandıran çift, yeni bir müjde vererek, ikinci bebeği beklediklerini duyurmuştu.

Anneliği çok sevdiğini dile getiren güzel oyuncu Hazal Kaya, bebeğine yaklaşık 3 aylık hamile.

Bir süredir sosyal medyadan çekilen Hazal Kaya, hayranlarını meraklandırırken, dün bir paylaşım yaptı.

Güzel oyuncu sessizliğini," İsteyerek olmadı valla. Fiziksel olarak aşırı zorlandığım bir dönem sadece, sonra anlatırım. Psikolojik olarak kaldırabildiklerimin de ciddi bir sınırı oldu. Ayrıca 9'a 3 tansiyonla ya evde baygın yatıyorum ya da sette hayata tutunmaya çalışıyorum 'ay çok güzel şeyler geliyor neyse' böyleyken böyle. İki üç haftaya toparlarım gibi; yani umarım! Öptüm" ifadeleriyle açıklamıştı.

Fikret Aliye'ye kız kardeş geliyor
Bir diğer yandan, Melike Şahin konseri çıkında basın mensuplarıyla sohbet eden güzel oyuncu, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

Bir dönem aralarında boşanma iddiası çıkan Hazal Kaya ve Ali Atay'ın kızları olacak.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.