• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hande Yenerden Gülşen'e kıyafet göndermesi

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Hande Yener isim vermeden Gülşene meydan okudu

Ünlü isim, bir takipçisinin kendi konser görüntüleri üzerine yaptığı Sesi çıkmayanlardan sonra bu konserin performanslarını izlemek iyi geldi. Ses kıyafetten büyüktür. yorumunu paylaştı.

Ama lütfen kıyafet çok önemli deyip, güldü
Altına da esprili bir şekilde Ama lütfen kıyafet çok önemli bir konu diyerek kahkaha emojileri koyan Yenerin bu sözlerle, Gülşeni hedef aldığı görüldü.

Şovumu kıyaslayacak bir alternatif yok
Yorumuna devam eden şarkıcı, Şov ve performans önemli olan. Ama kıyafet dışında bir şey gündeme gelmiyor magazinde ne yazık ki! Şovumu kıyaslayacak bir alternatif yok olduğu için elbise mukayesesi konuşuluyor. diye yazdı.

Ses mi görüntü mü?
Sevenleri de iki popçuyu, hem ses hem de görüntü üzerinden değerlendirmeye başladı.

Takipçilerin sahnede cesur kostümleri ile dikkat çeken Gülşen için daha çok görsel şov tanımını kullandığı görüldü.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.