• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hadise Ağladı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz mayıs ayında hayatını birleştiren ünlü şarkıcı Hadise, bu kez hayranlarını üzdü.

İzmirde sahne alan şarkıcı, Hayatımın şarkısı dediği Küçük Bir Yolu söylerken gözyaşlarını tutamadı.

Bir ara şarkısına devam edemeyen Hadise, eğilip ağlamayı sürdürdü.

İzleyenler şaşkına döndü
O anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Hadise, Hayatımın şarkısı dediğim Küçük Bir Yolu tam iki sene önce bugün yayınladık. Bizi böylesine güçlü ve anlamlı bir şarkı ile buluşturan Devrim ve Meteye tekrar teşekkür ediyorum notunu düştü.

Konserde giydiği mor renkli mini elbisesi ile de dikkat çeken Hadisenin bu halleri, izleyenlerini de şaşkına çevirdi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.