• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Gülşen'in cezaevindeki istekleri

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Nisan ayında verdiği bir konseri sırasında İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor. diyen Gülşen, iki gündür cezaevinde

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında Halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçundan resen soruşturma başlatılan ve ifadesi alındıktan sonra sevk edildiği mahkemece tutuklanan şarkıcı, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tek kişilik bir koğuşta kalıyor.

Tek kişilik koğuşta kalıyor
Normal şartlarda cezaevine gelenlerin ilk günlerini geçirdikleri karantina koğuşuna koyulması gerekiyor.

Ancak Gülşenin kendi isteği doğrultusunda tek kişilik koğuşa alındığı belirtildi.

Temizlik malzemeleri aldı
Şarkıcının bir sonraki talebi ise temizlik malzemeleri oldu.

Cezaevine getirildiği saatte kapalı olan kantin açtırıldı ve Gülşen gerekli malzemeleri temin etti.

Kütüphaneden kitap istedi
Gülşeni cezaevinde geçirdiği ilk gecenin ardından sabah müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu ve avukatı Gökçe Kılıç Gülsaran ziyaret etti.

Avukatı aracılığıyla cezaevi yönetimine ilk dilekçesini de yazan şarkıcı, cezaevi kütüphanesini kullanmak ve kitap almak istediğini söyledi.

Durumu gayet iyi
Görüşmenin ardından açıklama yapan avukat Gülsaran Gülşenin durumu gayet iyi dedi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.