ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Site Tanıtım Giresun Kent Haber - Giresun Son Dakika Haberleri

giresunkenthaber

GiresunKentHaber.Com
Forum Üyesi
Giresun Son Dakika Haberleri

Dünya da yaşanan güncel olayların yani sıra Giresun da oluşan olayları ve yaşanan durumları takip etmek isteyenler için Giresun haber sitesi haberin halini sizlere sunmaktadır. Gelişen olaylar için sistemde son dakika olarak yayınlanmaktadır. Bu sayede son dakikaya yaşana her gelişmeyi yakından takip ederek bu şekilde öğrenebilirsiniz. Eğitim, spor, magazin, gündem, politika, ekonomi, teknoloji gibi pek çok farklı kategoride haber içerikleri sitede yer almaktadır.

Gündeme Dair Haberler

Gündemdeki haberleri en doğru şekilde takip etmek isteyenler bu durumda Giresunhaber ile sitesi üzerinden kolayca bilgi alabilirler. Her kategori de yer alan farklı haber içerikleri sayesinde her gün yeni eklenen haberler ile daha fazlasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgesel olan haber içeriklerini de siteden takip etme imkanı elde edebileceğiniz için sorunsuz olarak günlük haberleri siteden okuyabilirsiniz. Dünyadan haberler yer aldığı gibi aynı zamansa Türkiye hakkında da detaylı olarak haber içerikleri hazırlanmaktadır.

Ekonomi Haberleri

Ekonomide oluşan gelişmeler ve değişimler konusunda bilgi almak isteyenler için sistemde yer alan ekonomi kategorisi altında en güncel haber içerikleri yer almaktadır. Sistemde Giresun haberlerinin yer alması sayesinde de ilde yaşanan olayları merak edenler daha fazla güncel habere ulaşım sağlayarak takibini site üzerinden yapabilirler. Ekonomi alanında hazırlanan haberler kaynağından alınarak hazırlandığından gerçek verilere ulaşmanız sağlanmaktadır.

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Başarılar dilerim.

Üst Alt