• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Site Tanıtım Giresun Bilgi Bankası

giresunbilgi28

Forum Üyesi
GiresunBilgi.Com.Tr Hakkında

, şehrine ve çevresine dair kapsamlı bir bilgi kaynağıdır. Giresun’un zengin tarihini, kültürünü, coğrafyasını ve güncel gelişmelerini tanıtmayı amaçlayan bu platform, Giresun’a ilgi duyan herkes için bir kaynak noktasıdır.

Misyonumuz

Misyonumuz, Giresun ve çevresinin zenginliklerini geniş kitlelere tanıtmak, şehir halkını güncel olaylar hakkında bilgilendirmek ve yerel kültürü ve mirası koruma konusunda bilinç oluşturmaktır. Ayrıca, yapay zeka ve teknoloji konularında güncel haberler sunarak teknoloji meraklılarını bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Haberler ve Bilgiler

GiresunBilgi.Com.Tr’de genel haberler, spor haberleri ve teknoloji haberleri gibi çeşitli konularda güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, “ ” bölümümüzde Giresun ile ilgili tarihi, coğrafi ve kültürel bilgilere erişebilirsiniz.

Reklam ve İş Birlikleri

Web sitemizde reklam verme ve iş birliği fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Giresun ve çevresindeki işletmeler için reklam seçenekleri sunuyoruz.

Reklam işbirliği için: [email protected]

İletişim

GiresunBilgi.Com.Tr hakkında daha fazla bilgi almak veya iletişime geçmek için lütfen [İletişim Sayfamızı]( ) ziyaret edin.

GiresunBilgi.Com.Tr ailesi olarak, Giresun’a ilgi duyan herkesi web sitemizi keşfetmeye ve bize katılmaya davet ediyoruz. Teşekkür ederiz!

Ekli dosyalar

• giresun-bilgi-logo.jpg
    giresun-bilgi-logo.jpg
    144.5 KB · Görüntüleme: 0

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Emeklerinizin karşılığını görmeniz dileği ile.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.