• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Genel Af çağırısını sürekli yenileyen Ayhan Bilgen'den hapse giren Gülşen'e destek açıklaması

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
SES Partisi Genel Başkanı Ayhan Bilgen Genel Af çağrısını sık sık dile getiriyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla da bunu tekrar dile getirmişti.

Paylaşımında,

"Yeni bir başlangıç ve toplumsal barış için #GenelAf

Yargıtay'da bekleyen dosya sayısı 450 binin üzerinde, 2020 yılı şüpheli dosyası 13 milyonun üzerinde.
Tek çıkış yeni bir sayfa açma, yeniden adil yargılama ve toplumsal barış için #GenelAf" ifadelerine yer vermişti.

Bilgen bugün de sanatçı Gülşen için bir paylaşımda bulundu:

"Tanınan bir kişinin sözlerinin içeriği ve üslubuna katılmasak da tutuklanmasını haksız buluyorsak, tanınmayan binlerce kişinin haksız yere cezaevinde tutuluyor olabileceğini neden görmüyoruz ? #GenelAf " dedi.


Tanınan bir kişinin sözlerinin içeriği ve üslubuna katılmasak da tutuklanmasını haksız buluyorsak, tanınmayan binlerce kişinin haksız yere cezaevinde tutuluyor olabileceğini neden görmüyoruz ?

— Ayhan Bilgen (@ayhanbilgen)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.