• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Genç Halterciler,Hazırlanıyor!

DanieL

Forum Üyesi
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
2,583
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 2020 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil edecek Halter Milli Takımı'nda yer alacak sporcuların belirlenmesi için TOHM'larda yetenek tarama ve eğitim programları uygulanıyor.

Antrenörlerce belirlenen 32 genç sporcu, özel bir program doğrultusunda yoğun bir antrenman dönemi geçiriyor. Ankara'da devam eden eğitimlerde, 1995-2001 doğumlu sporcuların yer aldığı iki ayrı grup, gerek fiziksel antrenmanlara, gerekse zihinsel konsantrasyon çalışmalarıyla olimpiyat atmosferine hazırlık yapıyor.

Diğer illerde de uygulanması planlanan projede, Türk halterinin ilerleyen dönemlerde uluslararası organizasyonlarında başarılara imza atması amaçlanıyor.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.