• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Geleceğin hazinesi ne?

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,115
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Geleceğin hazinesi; Kobalt mı? Hidrojen mi? Yoksa Su mu? Hayır!

Geleceğin en değerli hazinesi ‘’Veri’’ olacak. Ünlü veri bilimcisi Clive Humby yıllar önce ‘’Yeni Petrolün Veri’’ olduğunu açıklamıştı. Son dönemde popüler olan İsrailli tarihçi ve yazar Yuval Noah Harari; ‘’Yaşamın neye dönüşeceğini veriyi yönetenler belirleyecek.’’ Diyerek bu konunun ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştı. Peki neden veri bu kadar önemli?

"Bilgi Güçtür" (Scientia potentia est)...

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.